• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Zielona Gora

Odjezdy: 1 Června, 2 Června, 3 Června, 4 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června
15:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
00:45 Hrushiv celnice (UA-PL)
00:50 Budomierz celnice (PL-UA)
03:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
13:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Transportation of animals is possible. Date change is possible with extra fee. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací