Podle času
Podle ceny

Linka Vinnytsia - Zielona Gora

Odjezdy: 19 Srp, 20 Srp, 21 Srp, 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp
15:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
00:45 Hrushiv celnice (UA-PL)
00:50 Budomierz celnice (PL-UA)
03:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
13:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
17:25 Zielona Gora City bus stop, ul. Genarala Bema 5
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-12 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací