• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Vinnytsia

Eastern European Travel
Odjezdy: 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis, 7 Lis, 8 Lis, 9 Lis, 10 Lis
  1. 08:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Poznan airport ul. Bukowska 285
  6. 11:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
  8. 15:25Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:50Budomierz celnice (PL-UA)
  13. 03:00Hrushiv celnice (UA-PL)
  14. 07:00Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  15. 09:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 11:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 13:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Bus replacement in Lviv is possible. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Ditě od 0-11 let
    10% Mládež 12-26 let
    10% Student (ISIC)
    20% Zvíře

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací