Podle času
Podle ceny

Linka Zielona Gora - Vinnytsia

Odjezdy: 30 Pro, 31 Pro, 1 Led, 2 Led, 3 Led, 4 Led, 5 Led, 6 Led, 7 Led, 8 Led
08:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
09:05 Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
09:55 Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
10:35 Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
11:25 Poznan airport ul. Bukowska 285
11:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
15:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
18:00 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
19:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Budomierz celnice (PL-UA)
03:00 Hrushiv celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
09:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Zielona Gora - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací