Podle času
Podle ceny

Linka Plzen-Cherkasy

Odjezdy: 26 Června, 3 Července, 10 Července, 17 Července, 24 Července, 31 Července, 7 Srp, 14 Srp, 21 Srp, 28 Srp
09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
10:05 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
11:55 Habartice celnice (CZ-PL)
12:00 Zawidow celnice (PL-CZ)
13:50 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
15:15 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
17:55 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:50 Korczowa celnice (PL-UA)
01:25 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:55 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:05 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:55 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
Dopravce: Vilartrans
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Cherkasy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací