Podle času
Podle ceny

Linka Dnepr, Kharkiv - Praha

Odjezdy: 21 Lis, 24 Lis, 28 Lis, 1 Pro, 5 Pro, 8 Pro, 12 Pro, 15 Pro, 19 Pro, 22 Pro
18:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
06:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:40 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:50 Krakovets celnice (UA-PL)
18:05 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
21:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
01:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
02:55 Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Krakowska 7
05:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
06:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
07:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Dnipro - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací