Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Chisinau (4,6)(R)

RUTE AUTO INTERNATIONALE/EWHD
Odjezdy: 4 Června, 6 Června, 10 Června, 11 Června, 13 Června, 17 Června, 18 Června, 20 Června, 24 Června, 25 Června
  1. 09:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 10:40Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  3. 14:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 19:20Medyka celnice (PL-UA)
  5. 20:55Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 01:55Mamalyga celnice (UA/MD)
  7. 02:30Criva celnice (MD/UA)
  8. 03:15Briceni Aut. Nádr., ul. Mihaj Eminesku 19
  9. 04:05Jedincy Aut. Nádr., ul. Idenpendentej 177
  10. 04:55Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
  11. 05:55Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
  12. 06:45Florești Aut. Nádr., ul. Garli 11
  13. 08:15Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
  14. 09:55Chisinau Aut. Nádr., "SUD", ul. Chincest 145

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací