Podle času
Podle ceny

Linka 807 815 Michalovce - Brodford

Odjezdy: 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis
06:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
06:30 Prešov Aut. Nádr.
07:20 Levoca Aut. Nádr.
08:00 Poprad Aut. Nádr.
09:10 Ružomberok Aut. Nádr.
10:50 Žilina Aut. Nádr.
11:20 Považská Bystrica Aut. Nádr.
12:00 Trenčín Aut. Nádr.
16:30 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
17:30 Plzeň CAN, ul.Husova 90
05:50 Brussel Aut. Nádr., Eurolines
08:50 Dover Aut. Nádr.
14:00 Birmingham Paradise Circus Queensway
15:45 Derby Aut. Nádr.
16:45 Sheffield Brown str., post code S1
17:45 Bradford William str., BD1
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. od 5 EUR
Slevy: 14% Mládež do 26 let
14% Důchodce od 60 let
38% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Košice - Bradford

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací