DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Legnica

  1. 12:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 14:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 17:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 21:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  5. 00:55Krakovets celnice (UA-PL)
  6. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 02:20Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 04:15Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  9. 05:25Kielce plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
  10. 08:00Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  11. 08:50Lubliniec Aut. Nádr.
  12. 10:55Brzeg Aut. Nádr. pl. Dvorcova 1
  • Dopravce: Menyok FOP
  • Doplňující informace: Carriage of folded bicycles and strollers is possible, extra payment 50% of the ticket price. Animals with documents can be transported in the luggage compartment. Wheels for disabled cannot be transported.
  • Zavazadla: 1 sáček do 40 kg (60x40x20) bez, еxtra (60x40x20 až 50 kg) 50% z ceny jízdenky
  • Slevy: 5% Student (ISIC)
    10% Skupina 10 osob
    50% Ditě od 0-6 let
    99% Děti 0-1 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací