Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Praha

Odjezdy: 23 Července, 25 Července, 27 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 6 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 13 Srp
14:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:10 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
00:25 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa celnice (PL-UA)
04:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
11:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: TOV Gunsel
Zavazadla: 1 sáček do 50 kg. - 10% z ceny jízdenky, každý další kg. 2 EUR

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací