Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Praha

Odjezdy: 24 Říj, 26 Říj, 29 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 14 Lis
14:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:10 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
00:25 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa celnice (PL-UA)
04:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
11:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: TOV Gunsel
Zavazadla: 1 sáček do 50 kg. - 10% z ceny jízdenky, každý další kg. 2 EUR
Doplňující informace: Children under 16 years are not allowed to travel without unaccompanied by adults.

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací