• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznań - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Agat
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 17:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 20:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  3. 22:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 00:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  5. 02:50Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 03:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 07:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 08:40Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  9. 09:30Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  10. 10:00Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  11. 10:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  12. 11:45Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  13. 12:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  14. 13:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací