Podle času
Podle ceny

Linka 372 Cherkasy - Kyiv - Praha - Plzen

Odjezdy: 4 Kvě, 11 Kvě, 18 Kvě, 25 Kvě, 1 Června, 8 Června, 15 Června, 22 Června, 29 Června, 6 Července
06:30 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
10:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:25 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:15 Krakovets celnice (UA-PL)
21:20 Korczowa celnice (PL-UA)
01:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
05:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
07:10 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
08:55 Zawidow celnice (PL-CZ)
09:00 Habartice celnice (CZ-PL)
09:55 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:55 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:20 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: SVD Trans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 20 UAH.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Student (Euro26)
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Cherkasy - Plzeň

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací