• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Rivne - Lodz

Odjezdy: 21 Srp, 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp, 29 Srp, 30 Srp
18:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:30 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:40 Radyvyliv Aut. Nádr. ul. Nevskogo 90
21:10 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
22:30 Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
23:30 Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
01:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
03:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: KAS-Trans/AGAT Transport
Zavazadla: 1ks. - zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Slevy: 10% Student
15% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Rivne - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací