Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Ternopil - Kamianec Podilskyi (09:00)

Odjezdy: 20 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 3 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 10 Pro, 11 Pro
09:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
10:35 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 15
11:30 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
12:40 Wroclaw Parkování Interparking, ul. Sucha 13, V blízkosti autobusového nádraží
14:20 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
16:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
16:45 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
19:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:40 Korczowa celnice (PL-UA)
01:20 Krakovets celnice (UA-PL)
03:15 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
Dopravce: Ternopilske ATP 16127/EWHD
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další 80UAH

Všechny linky Poznan - Ternopil

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací