Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Ternopil - Kamianec Podilskyi (09:00)

Odjezdy: 22 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 9 Říj, 13 Říj
09:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
10:35 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 15
11:30 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
12:40 Wroclaw Parkování Interparking, ul. Sucha 13, V blízkosti autobusového nádraží
14:20 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
16:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
16:45 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
19:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:40 Korczowa celnice (PL-UA)
01:20 Krakovets celnice (UA-PL)
03:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
Dopravce: Ternopilske ATP 16127/EWHD
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další 80UAH

Všechny linky Poznan - Ternopil

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací