• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Amsterdam

Odjezdy: 22 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře
14:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
17:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
18:35 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
19:45 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
21:15 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
21:45 Walcz Dworzec PKS
23:20 Stargard Szczecinski Aut. Nádr.
23:59 Szczecin Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
00:20 Kolbaskowo celnice
00:40 Pomellen celnice
02:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
06:20 Tostedt Kaufhaus BADE
07:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
08:05 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
08:50 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
09:55 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
12:25 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
Dopravce: EST LOREK/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma

Všechny linky Warszawa - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací