• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Hannover - Duseldorf

  1. 13:10Radom ul. Narutowicza 9 (parking przy hotelu Gromada)
  2. 13:40Bialobrzegi Aut. Nádr., ul. Poswietna 3
  3. 14:05Grójec Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
  4. 14:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 17:35Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 18:55Kolo Aut. Nádr., ul. Torunska 70
  7. 19:20Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  8. 21:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  9. 23:15Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  10. 00:15Kolbaskowo celnice
  11. 00:30Pomellen celnice
  12. 04:30Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  13. 05:30Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  14. 07:00Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  15. 08:10Hamm Busbahnhof, Unionstraße
  16. 08:50Dortmund ZOB, Steinstrasse
  17. 09:25Bochum Wittener Straße, železniční most
  18. 09:50Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  19. 10:30Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  20. 11:00Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací