• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Czestochowa - Amsterdam

Odjezdy: 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:25 Pyskowice Aut. Nádr., Rynek
17:35 Toszek Autobusová zastávka, ul. Tarnogórska
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
20:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:15 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
21:40 Lubin Zastávka veřejné dopravy, křižovatka M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
22:00 Polkowice Aut. Nádr., ul. Młyńska
22:40 Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
23:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Ułańska 5
23:55 Krosno Odrzańskie Aut. Nádr., ul. Arianska 2
01:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
06:20 Tostedt Kaufhaus BADE
07:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
08:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
10:05 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
12:35 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
Dopravce: EST LOREK/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma

Všechny linky Katowice - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací