Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Košice (07:00)

Odjezdy: denně
07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:45 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
11:00 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
12:00 Trenčín Aut. Nádr.
12:40 Považská Bystrica Dom. sluzieb
13:10 Žilina Aut. Nádr.
13:35 Vrútky Aut. Nádr.
14:25 Ružomberok Aut. Nádr.
14:55 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
15:40 Poprad Aut. Nádr.
16:10 Levoca Aut. Nádr.
17:05 Prešov Aut. Nádr.
17:40 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: Student Agency
Slevy: 15% Student (Euro26)
15% Student (ISIC)
15% Student (ITIC)
15% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Praha - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací