• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Gdynia

Odjezdy: 23 Bře, 25 Bře, 27 Bře, 29 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub, 10 Dub
14:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
15:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
16:10 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
18:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
20:40 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:30 Rava Ruska celnice (UA-PL)
01:35 Hrebenne celnice (PL-UA)
03:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:55 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
09:30 Torun ul. Dąbrowskiego 26
10:20 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
11:40 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
12:20 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma
Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.

Všechny linky Chernivtsi - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací