Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 011 Praha - Svidnik - Uzhgorod

CK EUROTOUR
Odjezdy: 15 Června, 22 Června, 29 Června, 6 Července, 13 Července, 20 Července, 27 Července, 3 Srp, 10 Srp, 17 Srp
  1. 18:45Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 20:10Humpolec Poliklinika
  3. 21:35Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  4. 22:45Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  5. 23:30Makov celnice (SK-CZ)
  6. 03:25Poprad Aut. Nádr.
  7. 03:50Levoca Aut. Nádr., nást.1
  8. 05:00Prešov Aut. Nádr.
  9. 05:25Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
  10. 06:15Svidník Aut. Nádr., nást.13
  11. 06:30Stropkov Pošta, ul. Hlavna
  12. 07:25Humenné Vlak. Nádr.
  13. 07:55Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
  14. 08:45Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  15. 10:05Uzhgorod celníce (UA-SK)
  16. 10:10Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  • Dopravce: CK EUROTOUR
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Not necessary to print a ticket.
  • Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK/0,80 €

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací