Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 011 Praha-Svidnik-Uzhgorod

18:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
20:10 Humpolec Zastavka "Pošta"
21:35 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Aut. Nádr.
03:50 Levoca Aut. Nádr., nást.1
05:00 Prešov Aut. Nádr., nást.26
05:25 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
06:15 Svidník Aut. Nádr., nást.13
06:35 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
07:25 Humenné Vlak. Nádr.
07:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
10:05 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
10:10 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací