Podle času
Podle ceny

Linka 011 Praha-Svidnik-Uzhgorod

Odjezdy: 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp
18:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
20:10 Humpolec Zastavka "Pošta"
21:35 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Aut. Nádr.
03:50 Levoca Aut. Nádr., nást.1
05:00 Prešov Aut. Nádr., nást.26
05:25 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
06:15 Svidník Aut. Nádr., nást.13
06:35 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
07:25 Humenné Vlak. Nádr.
07:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
10:05 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
10:10 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací