Podle času
Podle ceny

Linka 011 Praha - Svidnik - Uzhgorod

Odjezdy: 22 Led, 24 Led, 26 Led, 29 Led, 31 Led, 2 Úno, 5 Úno, 7 Úno, 9 Úno, 12 Úno
18:45 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
20:10 Humpolec Mléčné lahůdky
21:35 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Aut. Nádr.
03:50 Levoca Aut. Nádr., nást.1
05:00 Prešov Aut. Nádr., nást.26
05:25 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
06:15 Svidník Aut. Nádr., nást.13
06:35 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
07:25 Humenné Vlak. Nádr.
07:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
09:10 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR

Všechny linky Praha - Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací