Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Košice (06:00)

06:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
08:45 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
11:15 Trenčín Aut. Nádr.
12:30 Žilina Aut. Nádr.
13:45 Ružomberok Aut. Nádr.
15:05 Poprad Aut. Nádr.
16:30 Prešov Aut. Nádr.
17:05 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: Student Agency
Slevy: 15% Ditě od 0-15 let
15% Student (ISIC)
15% Student (Euro26)

Všechny linky Praha - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací