Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 09B Belgium - Poland

20:00 Gent Dampoort Station
21:00 Brussel Rue du Cardinal Mercier
22:00 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
23:10 Eindhoven Dw. kolejowy przy poczcie - Stations Plein
23:55 Venlo Central station
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
09:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
10:15 Nowa Sol dworzec PKS
10:45 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
10:50 Glogow Dworzec PKP
11:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
11:30 Walcz dworzec PKS, stan. 4
11:30 Leszno Dworzec PKP
11:45 Jawor dworzec PKP
12:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:10 Pila dworzec PKS
12:10 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Gniezno dworzec PKS
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
12:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
12:45 Krotoszyn dworzec PKS
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
13:00 Brzeg dworzec PKS
13:00 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:10 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
13:25 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
13:30 Inowroclaw dworzec PKS
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
13:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:10 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:15 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
14:15 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
14:30 Swiecie dworzec PKS
14:30 Lebork Dw. PKP
14:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:55 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
15:00 Kluczbork dworzec PKS
15:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
15:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:20 Lowicz dworzec PKS
15:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
15:20 Zory Dworzec PKS
15:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
15:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
15:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
15:40 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
15:45 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
16:00 Glogowek dworzec PKS
16:15 Ilawa dworzec PKS
16:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
16:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
16:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
16:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Kielce Dworzec PKS
17:05 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:15 Radomsko dworzec PKS
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
17:45 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
18:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:10 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
18:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
18:55 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:00 Chelm dworzec PKS
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
19:20 Ropczyce Dworzec PKS
19:25 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
19:30 Krasnystaw dworzec PKP
19:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
19:40 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
19:45 Ostroleka dworzec PKS
19:45 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:00 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
20:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
20:00 Bilgoraj dworzec PKS
20:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
20:30 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
20:30 Przeworsk Dworzec PKS
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
20:45 Stalowa Wola Dworzec PKS
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
20:50 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
20:50 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
21:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
22:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
22:20 Augustow Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Gent - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací