Podle času
Podle ceny

Linka Zaporizhia - Poznań

Odjezdy: 18 Pro, 19 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 1 Led, 2 Led, 4 Led, 5 Led
21:10 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
22:50 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
02:35 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:10 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:05 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
03:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
07:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: TOV IUNAS/AGAT

Všechny linky Zaporizhia - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací