Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (05:50)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
05:50 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
06:25 Prešov Aut. Nádr.
07:15 Levoca Aut. Nádr.
07:45 Poprad Aut. Nádr.
08:35 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
09:05 Ružomberok Aut. Nádr.
09:55 Vrútky AS, nást. dialkové linky
10:20 Žilina Aut. Nádr.
10:55 Považská Bystrica Dom. sluzieb
11:35 Trenčín Aut. Nádr.
12:40 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
14:00 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
16:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací