Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (11:00)

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
11:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
11:35 Prešov Aut. Nádr.
13:00 Poprad Aut. Nádr.
13:45 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
14:15 Ružomberok Aut. Nádr.
15:10 Vrútky Aut. Nádr.
15:40 Žilina Aut. Nádr.
16:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
16:55 Trenčín Aut. Nádr.
18:05 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
19:40 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
22:10 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací