Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Bardejov

Odjezdy: 18 Říj, 20 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 6 Lis, 8 Lis
20:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:40 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
23:45 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
01:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
02:00 Vrútky Aut. Nádr.
03:15 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
04:00 Poprad Aut. Nádr.
04:20 Kežmarok Aut. Nádr.
04:40 Podolínec Aut. Nádr.
05:05 Stara Lubovna Aut. Nádr.
06:00 Bardejov Aut. Nádr.
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Praha - Poprad

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací