Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Bardejov

Odjezdy: 24 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 6 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 13 Pro, 15 Pro
20:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:40 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
23:45 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
01:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
02:00 Vrútky Aut. Nádr.
03:15 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
04:00 Poprad Aut. Nádr.
04:20 Kežmarok Aut. Nádr.
04:40 Podolínec Aut. Nádr.
05:05 Stara Lubovna Aut. Nádr.
06:00 Bardejov Aut. Nádr.
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Praha - Poprad

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací