• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Slubice - Dnipro

Odjezdy: 24 Úno, 3 Bře, 10 Bře, 17 Bře, 24 Bře, 31 Bře, 7 Dub, 14 Dub, 21 Dub, 28 Dub
05:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:45 Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
07:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
09:15 Polkowice Aut. Nádr., ul. Młyńska
09:30 Lubin Aut. Nádr.
09:45 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
11:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
17:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
19:00 Korczowa celnice (PL-UA)
20:00 Krakovets celnice (UA-PL)
23:45 Lviv ul.Kuznevyča 2
03:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
06:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
08:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(80x50x30)-zdarma, každe dalši 3 PLN/kg
Doplňující informace: A few days before the departure of the bus you need to confirm the departure date.

Všechny linky Slubice - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací