• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalush - Bratislava - Praha

Odjezdy: 22 Bře, 23 Bře, 24 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 3 Dub, 4 Dub
12:35 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
13:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
15:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:55 Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna 9
19:45 Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska 12
20:25 Mukachevo ul. Lavkivska 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
21:25 Uzhgorod Blizko supermarket Barva, ul. Gagarina 38A
22:00 Uzhgorod celníce (UA-SK)
22:15 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
22:45 Michalovce Aut. Nádr.
23:40 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
03:15 Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
05:20 Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
06:55 Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy 31
09:05 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
12:20 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 4-15 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kalush - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací