• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalush - Bratislava - Praha

Yatsiv FOP
Odjezdy: 26 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 12:35Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  2. 13:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 14:20Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  4. 15:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 17:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  6. 18:55Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna 9
  7. 20:25Mukachevo ul. Lavkivska 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  8. 21:25Uzhgorod Blizko supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  9. 22:00Uzhgorod celníce (UA-SK)
  10. 22:15Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  11. 22:45Michalovce Aut. Nádr.
  12. 03:15Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
  13. 05:20Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  14. 06:55Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy 31
  15. 09:05Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  16. 12:20Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: Yatsiv FOP
  • Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 4-15 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací