Podle času
Podle ceny

Linka 539 Bardejov - Praha

Odjezdy: 19 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 29 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis
19:00 Bardejov Aut. Nádr.
20:10 Stara Lubovna Aut. Nádr.
20:30 Podolínec Aut. Nádr.
20:50 Kežmarok Aut. Nádr.
21:15 Poprad Aut. Nádr.
22:10 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
22:35 Ružomberok Aut. Nádr.
23:20 Vrútky Aut. Nádr.
23:50 Žilina Aut. Nádr.
00:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
01:15 Trenčín Aut. Nádr.
02:25 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
04:00 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
06:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Poprad - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací