• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 26 Července, 28 Července, 30 Července, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp
  1. 14:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 14:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 16:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 19:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  5. 22:05Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 23:50Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 23:55Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 05:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 07:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  11. 08:15Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  12. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  13. 11:20Nowa Sol ul. Zjednoczenia, 19
  14. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  15. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  16. 13:50Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 66
  17. 15:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  18. 17:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací