Podle času
Podle ceny

Linka Vinnytsia - Szczecin

Odjezdy: 16 Led, 17 Led, 20 Led, 21 Led, 22 Led, 25 Led, 26 Led, 27 Led, 30 Led, 31 Led
14:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:05 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:50 Krakovets celnice (UA-PL)
23:55 Korczowa celnice (PL-UA)
04:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:15 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
09:25 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
11:20 Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
12:00 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
13:15 Slubice parking Hotel CARGO
13:50 Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
15:00 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925

Všechny linky Vinnytsia - Gorzow Wielkopolski

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací