Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Vinnytsia

Odjezdy: 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července
09:50 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
11:05 Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
11:50 Slubice parking Hotel CARGO
13:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
14:15 Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
16:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
20:15 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
21:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:20 Korczowa celnice (PL-UA)
06:20 Krakovets celnice (UA-PL)
07:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Všechny linky Gorzow Wielkopolski - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací