• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Vinnytsia

Ternvoyage
Odjezdy: 15 Srp, 17 Srp, 19 Srp, 21 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 11:05Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  6. 14:15Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
  7. 16:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  8. 18:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  10. 21:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 23:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 04:20Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 06:20Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 08:00Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  16. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  17. 12:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 14:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací