• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Vinnytsia

Ternvoyage
Odjezdy: 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 11:05Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  6. 14:15Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  7. 16:30Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  8. 19:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  10. 21:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 23:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 04:20Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 06:20Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 12:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 14:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací