Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (21:00)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
21:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
21:35 Prešov Aut. Nádr.
23:20 Poprad Aut. Nádr.
01:05 Žilina Aut. Nádr.
02:15 Trenčín Aut. Nádr.
04:15 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
06:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací