Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (21:00)

21:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
21:35 Prešov Aut. Nádr.
23:20 Poprad Aut. Nádr.
01:05 Žilina Aut. Nádr.
02:15 Trenčín Aut. Nádr.
04:15 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
06:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací