Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (21:00)

Odjezdy: 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 3 Pro
21:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
21:35 Prešov Aut. Nádr.
23:20 Poprad Aut. Nádr.
01:05 Žilina Aut. Nádr.
02:15 Trenčín Aut. Nádr.
04:15 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
06:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací