• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 915 Kyiv - Bansko (29.12 - 02.03)

Odjezdy: 20 Úno, 23 Úno, 27 Úno, 2 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 20 Bře, 23 Bře
07:00 Kiev Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
14:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
16:00 Tatarbunary М-15 Одесса-Ренни 101 км //закусочная Тихая Поляна
18:00 Bolhrad benzínová stanice, ul. Zavodska
20:00 Vynogradivka (Bolgradskiy r-n) celnice (UA-MD)
21:00 Vulcănești celnice (MD-UA)
23:00 Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
23:55 Galati celnice (RO-MD)
03:00 Vama-Veke celnice (RO-BG)
04:00 Durankulak celnice (BG-RO)
12:00 Bansko Guinness Hotel
Dopravce: Doris - Ukraine
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma

Všechny linky Kiev - Bansko

Popularne kursy z Bansko

Popularne kursy do Bansko

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací