Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Vinnytsia (F)

06:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
07:55 Gniezno Čerpací stanice Orlen
09:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
14:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
18:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:10 Hrebenne celnice (PL-UA)
23:55 Rava Ruska celnice (UA-PL)
00:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
05:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:10 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
07:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Forys/EWHD
Zavazadla: 1 sáček do 36kg (60x40x20) - zdarma , každý další - 30% ceny jízdenky
Slevy: 10% Ditě od 11-14 let
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
30% Ditě od 6-10 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Bydgoszcz - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací