Podle času
Podle ceny

Linka 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:55 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:05 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
13:20 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
15:55 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
19:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Korczowa celnice (PL-UA)
03:10 Krakovets celnice (UA-PL)
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:05 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:20 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
12:50 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles is not allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Zákazník INFOBUS
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS

Všechny linky Praha - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací