Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Katowice - Wroclaw

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
16:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
02:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
03:10 Przeworsk Dworzec PKS
03:30 Lancut Aut. Nádr.
04:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:45 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
05:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací