Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Katowice - Wroclaw

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
12:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
16:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
02:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
03:10 Przeworsk Aut. Nádr.
03:30 Lancut Aut. Nádr.
04:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
04:45 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
05:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací