Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Gdynia

Odjezdy: 16 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 5 Pro, 6 Pro, 10 Pro
08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
08:45 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
09:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
16:50 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
02:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
03:40 Torun Aut. Nádr., Plac 18 stycznia
04:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
07:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
08:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: A signboard on the bus Chernivtsi - Szczecin or Chernivtsi - Gdynia

Všechny linky Chernivtsi - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací