Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Zielona Gora - Kherson (2,6)

Odjezdy: 22 Zář, 25 Zář, 29 Zář, 2 Říj, 6 Říj, 9 Říj, 13 Říj, 16 Říj, 20 Říj, 23 Říj
06:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
07:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
07:50 Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
09:00 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
09:30 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
10:30 Lubin Aut. Nádr.
11:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
14:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
16:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
18:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:50 Medyka celnice (PL-UA)
23:30 Shehyni celnice (UA-PL)
00:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:20 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
11:20 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
13:45 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
14:45 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
15:30 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
17:35 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
18:40 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Szczecin - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací