• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Slupsk

  1. 00:15Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 01:25Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 03:10Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  4. 03:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  5. 04:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  6. 07:00Uman Před Čerpací stanice AVIAS plus
  7. 09:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 11:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 14:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 18:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 20:00Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 20:10Medyka celnice (PL-UA)
  13. 22:30Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
  14. 02:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  15. 05:10Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
  16. 06:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  17. 07:30Torun Plac 18 Stycznia 4
  18. 09:45Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
  19. 11:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  20. 12:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  21. 13:30Slupsk Aut. Nádr. - Stanowiska Międzynarodowe
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60*40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací