• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Slupsk

Odjezdy: 17 Úno, 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno
00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
02:15 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
03:00 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
04:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
06:50 Uman Před Čerpací stanice AVIAS plus
09:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
11:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
20:45 Rava Ruska celnice (UA-PL)
20:50 Hrebenne celnice (PL-UA)
21:10 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
02:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
04:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
05:10 Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
06:30 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
07:30 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
08:35 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
09:45 Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
11:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
12:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
13:30 Slupsk Aut. Nádr. - Stanowiska Międzynarodowe
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kherson - Slupsk

Popularne kursy z Slupsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací