Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Szczecin (from 02.01)

Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července
00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
03:10 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
03:50 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
06:50 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
09:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
11:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
20:05 Shehyni celnice (UA-PL)
20:15 Medyka celnice (PL-UA)
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
03:20 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
07:00 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
08:20 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kherson - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací