• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Zielona Gora - Szczecin

Odjezdy: 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub
00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
03:10 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
03:50 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
07:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
09:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
11:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
20:05 Shehyni celnice (UA-PL)
20:15 Medyka celnice (PL-UA)
21:40 Rzeszow Zastavka na znamení
23:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
03:00 Opole Aut. Nádr., Marii Rodziewiczówny 1
05:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
06:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
06:30 Lubin Aut. Nádr.
07:10 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
07:35 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
09:10 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
10:30 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60*40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kherson - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací