• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Zielona Gora - Szczecin

  1. 00:15Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 01:25Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 03:10Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  4. 03:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  5. 04:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  6. 07:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 09:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 11:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 14:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 18:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 20:05Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 20:15Medyka celnice (PL-UA)
  13. 21:40Rzeszow Zastavka na znamení
  14. 23:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 01:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  16. 03:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  17. 05:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  18. 06:00Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  19. 06:30Lubin ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12, supermarket ALDI
  20. 07:10Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  21. 07:35Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  22. 09:10Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  23. 10:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60*40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací