• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Walbrzych - Vinnytsia

Odjezdy: 22 Úno, 23 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 8 Bře, 9 Bře
13:45 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
14:30 Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
16:15 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
19:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:15 Korczowa celnice (PL-UA)
02:05 Krakovets celnice (UA-PL)
03:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:05 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
10:15 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg - 4 PLN
Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported

Všechny linky Walbrzych - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací