• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Walbrzych - Vinnytsia

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Odjezdy: 8 Pro, 9 Pro, 10 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro
  1. 13:45Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
  2. 14:30Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
  3. 16:15Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 19:05Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 20:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 00:15Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 02:05Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 03:45Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  9. 05:55Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 08:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 10:05Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  12. 10:15Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg - 4 PLN

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací