Podle času
Podle ceny

Linka Swinoujscie - Chernivtsi

Odjezdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis
02:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
08:50 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
10:10 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
11:15 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
13:00 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
15:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
20:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
03:30 Rava Ruska celnice (UA-PL)
05:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:20 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
08:05 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
08:40 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
09:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:30 Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
11:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
12:20 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Zavazadla: 1ks.do 25kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 20% z ceny přepravního dokladu
Doplňující informace: Carriage of animals bicycles needs extra payment

Všechny linky Swinoujscie - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací