• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kyiv - Kharkiv

Avtotranzit
Odjezdy: 30 Led, 1 Úno, 3 Úno, 5 Úno, 7 Úno, 9 Úno, 11 Úno, 13 Úno, 15 Úno, 17 Úno
  1. 15:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 20:35Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  5. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 03:40Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 05:25Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 21:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  14. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací