Podle času
Podle ceny

Linka Nova Kakhovka - Szczecin

Odjezdy: 19 Srp, 20 Srp, 21 Srp, 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp
17:40 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
19:10 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
20:30 Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
20:50 Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
22:00 Odessa Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
01:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
02:30 Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy
03:00 Nemyriv v blízkosti obchodu ATB
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
07:00 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
08:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:20 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
13:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
14:30 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka celnice (PL-UA)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
17:55 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
19:10 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
23:55 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
01:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
04:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
05:20 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price. Maybe transfer in the train to Gorzow Wielkopolski.
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
15% Skupina 5 osob
20% Děti 7-15
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kherson - Gorzow Wielkopolski

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací