• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka K.Podilskiy - Szczecin

Odjezdy: 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub
14:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
16:10 Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
17:00 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
18:00 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
19:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:25 Rava Ruska celnice (UA-PL)
23:50 Hrebenne celnice (PL-UA)
01:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
04:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: Terletskiy Petro/Leon Pol Trans

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací