• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Cherkasy - Wroclaw

Nadiya Bus/EWHD
Odjezdy: 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře
  1. 07:00Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  2. 07:15Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  3. 11:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 13:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 16:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 17:45Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 19:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 22:35Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 02:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 04:10Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  12. 07:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
  • Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Skupina 2 osob

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací