Podle času
Podle ceny

Linka Cherkasy - Wroclaw

Odjezdy: 10 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro
07:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:45 Dorohusk celnice (PL-UA)
22:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
04:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
07:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Skupina 2 osob

Všechny linky Cherkasy - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací