Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Poznan

Odjezdy: 16 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro
07:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
09:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:40 Krakovets celnice (UA-PL)
01:45 Korczowa celnice (PL-UA)
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
11:15 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
12:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Avtotranzit/Brintsov/Agat

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací