• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan (А)

Avtotranzit/Agat
Odjezdy: 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře
  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  5. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 23:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  7. 01:40Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 01:45Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 05:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 05:40Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  11. 06:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 08:20Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  13. 09:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  14. 11:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  15. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Avtotranzit/Agat
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací