Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Miercurea-Ciuc - Budapest

16:45 Miercurea-Ciuc Autogara
18:00 Odorheiu Secuiesc Gabor utca 65.
18:50 Praid Statie Autobuz
19:00 Sovata Autogara
20:40 Targu-Mures Gheorghe Doja nr. 143.
21:10 Iernut Statie Autobuz
21:25 Ludus Autogara LUTEX
22:10 Turda Autogara Sens Vest
23:00 Cluj-Napoca Autogara FANY
23:40 Huedin Statia Autobuz
01:45 Oradea Autogara Intrans
02:30 Debrecen DKV megálló 2-es trolibusz Petőfi tér
05:20 Budapest Ferihegy Airport Terminal 2
05:40 Budapest Groupama Aréna (FTC) - Népliget, nast. Orangeways
Dopravce: OrangeWays

Všechny linky Miercurea-Ciuc - Budapest

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací