• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pavlohrad - Poznan

FOP Pavlovskyy
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 05:30Pavlohrad Aut. Nádr., ul. Dniprovska 115
  2. 06:50Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 07:30Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
  4. 09:40Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  5. 14:10Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  7. 18:05Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  8. 19:30Rivne ul. Kievska 40, pred Aut. Nádr.
  9. 20:45Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 22:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  11. 23:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  12. 23:45Zosin celnice (PL/UA)
  13. 01:10Chelm ul. Lwowska 20
  14. 02:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  15. 06:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  16. 08:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  17. 10:40Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
  18. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents for free. Bicycles are not allowed.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.-zdarma, každe dalši kg. od 20 UAH
  • Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
    10% Student (Euro26)
    10% Student (ISIC)
    10% Děti od 12 do 18 let
    15% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací