• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Pavlohrad

  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka, 4
  3. 11:40Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", ave. Włókniarzy, 203/205
  4. 14:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 17:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  6. 19:00Chelm ul. Lwowska, 20
  7. 21:20Zosin celnice (PL/UA)
  8. 23:20Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 23:55Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  10. 01:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  11. 02:30Rivne Aut. Zastavka, ul. Kievska, 40, pred Aut. Nádr.
  12. 03:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 05:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 07:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 12:05Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  16. 14:15Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  17. 15:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  18. 16:30Pavlohrad Aut. Nádr., ul. Dniprovska, 115
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents - free of charge without providing a seat; with a seat - 50% of the ticket price. Bicycles are not allowed. Departure is possible with E-ticket. There is a possibility of vehicle replacement in Volodymyr-Volynskyi.
  • Zavazadla: 1 ks. (50x50x80) do 30 kg nebo 2 ks. (65x30x45) - zdarma. Za každý další 1 kg - 10 UAH / 3 PLN.
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací