DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Pavlohrad

FOP Pavlovskyy
Odjezdy: 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub
  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
  3. 11:40Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 14:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 17:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  6. 19:00Chelm ul. Lwowska 20
  7. 21:20Zosin celnice (PL/UA)
  8. 23:20Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 23:55Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  10. 01:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 02:30Rivne ul. Kievska 40, pred Aut. Nádr.
  12. 03:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  13. 05:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 07:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 12:05Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  16. 14:15Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  17. 15:20Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  18. 16:30Pavlohrad Aut. Nádr., ul. Dniprovska 115
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents for free. Bicycles are not allowed. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.-zdarma, každe dalši kg. od 3 PLN
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Mládež od 12-18 let
    15% Ditě od 5-11 let
    99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací