Podle času
Podle ceny

Linka NLA Kharkiv - Szczecin

Odjezdy: 21 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 3 Pro, 5 Pro, 7 Pro, 9 Pro
07:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
08:45 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
13:45 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:00 Kiev Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
16:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:15 Ustyluh celnice (UA/PL)
22:30 Zosin celnice (PL/UA)
00:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:05 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: NovikovLA
Slevy: 50% Děti 5-12 let

Všechny linky Kharkiv - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací